PZL 3.3.2013 - Matějská |
|
|
mapa Generálka
Šárka 1:15000/1:5000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Makovský Jakub TAP8511 118:27 |
|
2. Vesecký Ondřej 124:26 |
|
3. Pospíšil Ondřej DKP8717 124:31 |
|
4. Veselý Jakub PGP9503 140:19 |
|
5. Illner Jakub DKP6601 149:48 |
|
6. Dlouhá Hana DKP9450 152:02 |
|
7. Urban Hynek 164:43 |
|
8. Řada Jakub DKP9401 165:33 |
|
9. Procházková Pavlína LBE6450
196:50 |
|
10. Vildmonová
Pavla LBE7451 196:53 |
|
11. Kabát
Jan EKP6912 197:24 |
|
12. Šimon
Jakub 209:40 |
|
13. Plašil
Ondřej 226:34 |
|
14. Žáček
Martin FSP6803 238:21 |
|
15. Přeček
Zdeněk SCP5200 246:33 |
|
Illner Vojtěch DKP9600 disk.
(166:08) |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Sysel Ctibor PGP8700 85:29 |
|
2. Janda Martin DOB8002 95:10 |
|
3. Sysel Ondřej PGP8302 104:54 |
|
4. Vlach Martin SCP8605 109:21 |
|
5. Uhlíř Marek LBE9400 112:34 |
|
6. Křivancová Zdenka LBE9450
135:34 |
|
7. Šimon Václav LBE9100 135:37 |
|
8. Škáchová Petra SLP7051 136:23 |
|
9. Kavková Dana SCP6150 136:26 |
|
10. Chotětický
Václav MAS5200 137:05 |
|
11. Hric
Jan MFP6300 157:19 |
|
12. Petrová
Martina 158:01 |
|
13. Kopečný
Mojmír TAP6402 158:07 |
|
14. Šváb
Jan VSP5801 162:37 |
|
15. Buriánek
Jaromír SCP4700 166:26 |
|
16. Tloušťová
Eva SCP6950 178:35 |
|
17. Kotačka
Alexandr 180:59 |
|
18. Řadová
Jaromíra DKP6551 181:35 |
|
19. Zavadilová
Naďa SCP5450 391:56 |
|
Novák Miloš SCP4600 disk.
(195:36) |
Landovská Ivana PGP6251 disk.
(151:45) |
Fiala Zdeněk TAP5501 disk.
(149:02) |
Landovský Jakub PGP9601 disk.
(104:18) |
Buzek Martin PGP8401 disk.
(84:19) |
Kavka Jiří SCP5900 disk.
(76:36) |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Jíra Tomáš ROZ9800 75:56 |
|
2. John Vladimír OLP5502 81:01 |
|
3. Kamererová Valerie KAM9452
83:32 |
|
4. Kamererová Klára KAM9154 83:34 |
|
5. Kohlová Alena KPY6051 104:29 |
|
6. Liška Jindřich KPY6700 104:50 |
|
7. Valtr Pavel MFP6600 114:32 |
|
8. Ryšavý Vít TJP4700 143:45 |
|
9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 143:46 |
|
10. Mikulášová
Helena PGP9353 148:21 |
|
11. Píchal
Jan VSP5202 150:20 |
|
12. Illnerová
Daniela DKP6651 154:51 |
|
13. Illnerová
Kateřina DKP9950 157:37 |
|
14. Misiaczková
Jana 177:08 |
|
15. Paul
Josef 177:09 |
|
16. Hlavatý
Karel SJP4200 189:22 |
|
17. Řadová
Lucie DKP0251 200:04 |
|
18. Řada
Richard DKP6701 200:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Vaníček Josef LBE0500 67:35 |
|
2. Vaníčková Anna LBE0550 67:36 |
|
3. Vaníček Tomáš LBE6600 67:37 |
|
4. Pavlíková Romana FSP8950 68:56 |
|
5. Skripniková Kateřina FSP8051 70:00 |
|
6. Blačer Vladimír 71:09 |
|
7. Lišková Hana KPY9951 102:36 |
|
8. Zmeková Milada SLP4451 118:33 |
|
9. Koucká Lenka 118:43 |
|
10.
Stralczynská Dagmar 118:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|